Дата и час: 13 Дек 2018, 09:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2009, 19:41 
Редник
Редник

jojost_tuning написа:
Za kakvo stava vapros, stava vapros che ne izpravqsh s chuka kaplite a s kakvo. I mejdo drugoto mai tazi ATV janta vaobshte ne si q izpravql ti samo si pripisvash zaslugi. Mai ne vidiah vaobshte nqkoq ot jantite koito si snimal da si pravil ti. Vzemi snimai tezi koito ti si napravil [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

Изправям ги с хидравлична машина Атек с изработен стенд за закрепване на каплите. Мисля че на достатъчно хора от форума съм направил каплите който могат да потвърдят какво мога и какво немога...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2009, 08:30 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Комбинацията от меки гуми и дълбоки дупки не пощади и моята машина. Наложи се да потърся доктор да излекува изкривените джанти на моторчето. Докторът се казва Иван, познат в този /и в други форуми/ като baspower - мисля, че тук е точното място да му изкажа благодарности за прекрасно свършената работа. Искам високо и ясно да заявя, че за всички, които имат подобни проблеми, решението е ТОЙ! Човекът си свърши работата прецизно, на цената и в срока, за които се бяхме разбрали. Открито и честно посрещаше всеки мой каишки въпрос и ми даваше адекватен отговор. Нагледно ми показа къде и какво е трябвало да направи, за да премахне белите по джантите. Останах впечатлен от начина му на работа - бърз, чист и точен, както и от хирургическата обстановка в гаража му. Резултатът - джантите са като нови, а моторът за съжаление нямах възможност да го пробвам снощи, защото приключих късно, но по всичко личи, че ще върви като файтон!

Благодаря, Ванка! Дай Боже повече такива хора като теб!

А за всички, които имат нужда от услугите му - 0885077999.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Мар 2010, 00:12 
Редник
Редник

up

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Мар 2010, 03:27 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Ами то и аз трябва да изкажа мнението си...
...изправи ми джанта, която само аз и още няколко души знаят на какво приличаше, закарах я на баланс с ясната идея, че ще ми кажат...50гр, което за мен си клони към друга джанта...и с очудване за мен машината каза 0:0

Аз вече му благодарих :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Юли 2010, 23:33 
Редник
Редник

Благодаря :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Авг 2010, 23:45 
Сержант
Сержант
Аватар

И аз съм много доволен. В една дупка си направих от предна дясна джанта 2 броя :mrgreen: Момчето ми я завари и с много малко тежест стана перфектна. А цената беше смешна за толкова труд. След няколко дена го посетих и за другата предна, че нещо биеше...на пръв поглед изглеждаше леко крива, ама се оказа много крива :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Авг 2010, 21:48 
Полковник
Полковник
Аватар

уппссс,
на ретро Квак-а разходих джантата - от удар, който е изкривил оста, държачите на амортисьора и е осукал шарнира - нямам никакви забележки по ремонта

една благодарност и тук,
че бях забравил ;))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Яну 2014, 20:08 
Редник
Редник

Обявата е все още налична :) Предлагаме и боядисване с автобоя в камера

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]