Дата и час: 18 Юли 2018, 07:59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2009, 15:04 
Редник
Редник
Аватар

Понеже помолихте за адресите на Tattoo Студията ето ги и тях:

ТАТТОО МОНИКА

Граф Игнатиев 34Б - 2 ет /срещу пазарчето на Седмочисленици, до обменното бюро, влиза се в безистена - втория вход/
тел:
0888 123424 - Веселин
0885 463815- Данаил
Mail: tattoo_monica@abv.bg
site: http://tattoo-monica.com
Работно време: 11-19 часа (почивен ден неделя)
Може да се ориентирате по червени светещи букви ТАТТОО

ТАТТОО КРАВАЙ

На Кравай,
Патриарх Евтимий 43 /на светофара на ъгъла на Патриарх Евтимий и Ангел Кънчев - отгоре има магазин за дрехи/
тел:
0878 343408 - Веселин
0888 123424 - Веселин

ТАТТОО VISION

Мария Луиза 55 /по средата между ЦУМ и Лъвов мост - от страната на Халите
тел:
0888 123424 - Веселин

ПРОДАЖБА НА ВСИЧКИ ВИДОВЕ ТАТТОО И PIERCING КОНСУМАТИВИ /цели комплекти, машини, бои, инструменти и още много.../

ONLINE МАГАЗИН: http://tattoo-monica.com/shop

OТСТЪПКА ЗА КОЛЕГИ - МОТОРИСТИ / да си носят каската :D /
* Всички адреси са в София

Последна промяна magiq на 03 Окт 2011, 17:41, променена общо 9 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2009, 16:32 
Капитан
Капитан
Аватар

а какви са цените?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Яну 2009, 21:00 
Редник
Редник
Аватар

Цените са в зависимост от големината на татуировката, дали на веднъж или на няколко пъти ще се прави. Аз не мога да кажа - звънни на някой от горните телефони или се разходи до там - ще получиш внимание, съвет и пълна информация :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Фев 2009, 00:19 
Редник
Редник

ЗДРАВЕЙТЕ, КАЗВАМ СЕ ВЕСЕЛИН ПАНГАРОВ И ЩЕ ОТГОВОРЯ ПО-ПОДРОБНО ЗА ЦЕНАТА НА ТАТУИРОВКИТЕ. ТЕЛЕФОНА МИ ГО ИМА И НА ТРИТЕ ВИЗИТКИ - ЯВНО СЪМ НАВСЯКАДЕ

В СОФИЯ ИМА 10-12 СТУДИЯ И ВСИЧКИТЕ РАБОТЯТ НА МИНИМУМ 80 ЛЕВА.ЦЕНАТА Е ЗА РАЗМЕР НЕ ПО ГОЛЯМ ОТ ЦИГАРЕНА КУТИЯ; И ДА Е КОЛКОТО НОКЪТ ПАК ЩЕ Е ТАКАВА ЦЕНАТА.ТАКА Е ЗАЩОТО КОНСУМАТИВИТЕ СА ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА И СЛЕД ТОВА СЕ ИЗХВЪРЛЯТ.
ТА ПРЕИМУЩЕСТВОТО Е НА СТРАНАТА НА ПО ГОЛЯМАТА ТАТУИРОВКА КОЯТО СЕ ПРАВИ НА СЕАНС - МОЖЕ И НЯКОЛКО СЕАНСА.
В РАЗЛИЧНИТЕ СТУДИЯ Е ОТ 120 ДО 150 ЛЕВА НА СЯДАНЕ - РАЗБИРАЙ ВЕЧЕ РАЗМЕР КОЛКОТО ПЕДЯ И НАГОРЕ.
СЕГА ИСКАМ И ДА ДАМ НЯЛОЛКО СЪВЕТА ЗА ТЕЗИ,КОИТО ЩЕ СЕ ТАТУИРАТ В БЪДЕЩЕ:

1 - ИЗБЕРИ СИ МОДЕЛ И СИ ГО НАПРАВИ СЛЕД ЕДНА ГОДИНА-АКО ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА СИ СИ ПРОМЕНИЛ МНЕНИЕТО ЗА МОДЕЛА, ТО МИСЛИ ПОВЕЧЕ ЗАЩОТО ГУМА ЗА ИЗТРИВАНЕ НА ТАТУИРОВКИ НЯМА.

2 - НАПРАВИ ГО ПО-ГОЛЯМ (ДА НЕ Е МНОГО НАТЪПКАН С ЕЛЕМЕНТИ) ЗА ДА НЕ ТИ ИЗГЛЕЖДА КАТО РОЖДЕННО ПЕТНО.

3 - НАПРАВИ ГО НА ТАКОВА МЯСТО ЧЕ ДА НЕ ГО ВИЖДАШ - ЗА ДА НЕ ТИ ОМРЪЗНЕ, А КАТО ТИ ОМРЪЗНЕ ВИЖ ОТНОВО ТОЧКА 1.

4 - НЕ СЕ ТАТУИРАЙТЕ НА МОРЕТО, ЗАЩОТО ТАЗИ ГОДИНА НА СЛЪНЧЕВ БРЯГ ИМАШЕ 70 СТУДИЯ, КОИТО СЛЕД КАТО ЗАТВОРЯТ НА КРАЯ НА СЕЗОНА ЕДВА 6-7 ОТ ТАТУ АРТИСТИТЕ РАБОТЯТ СЪЩОТОТО ПРЕЗ ЗИМАТА.ОСТАНАЛИТЕ РАБОТЯТ ДЪРВОДЕЛЦИ, ШЛОСЕРИ ИЛИ БАРМАНИ И ЧАКАТ ДА ДОЙДЕ СЕЗОНА С НОВИТЕ ТУРИСТИ. ТЕ НЕ СА ДОБРИ ЩОМ НЕ ТАТУИРАТ ЗИМАТА.

5 - ТАТУИРАЙТЕ СЕ В СТУДИЯ, КОИТО СА ПРЕПОРАЧАНИ ОТ ВАШИ ПОЗНАТИ.НЕ В ДОМАШНИ УСЛОВИА ПРИ НЕКАДЪРНИЦИ ,КОИТО ЩЕ ВИ ВЗЕМАТ ПО МАЛКО ПАРИ.НЕ БЪДЕТЕ ОПИТНИ ПОЛЕТА ЗА НЕОПИТНИ ТРАКТОРЧЕТА .

И НАКРАЯ НАИСТИНА ПРАВИМ ОТСТЪПКА ЗА КОЛЕГИ МОТОРИСТИ - ТАКА ЧЕ НОСЕТЕ СИ КАСКАТА
50 ПРОЦЕНТА Е ОТСТЪПКАТА ЗА ВСИЧКИ ТАТУИРОВКИ ,КОИТО ПО НЯКАКЪВ НАЧИН СА СВЪРЗАНИ С БЪЛГАРИЯ, ЛЕВСКИ, БОТЕВ, ГЕРБА, ЗНАМЕТО И ТН.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Фев 2009, 12:43 
Редник
Редник

сега за обиците;
направени са от медицинска стомана 316L.от този материал се правят и всички медицински инструменти-игли скалпели и тн.от него се правят и пироните ,които ни слагат в костите когато ги счупим.измислили са го, че от стоманата не могат да се получат странични ефекти защото много хора имат алергии към метали.ОТ МЕДИЦИНСКА СТОМАНА АЛЕРГИИ НЯМА.
цената е 35 -40 лева с поставянето.има и кремчета за по- бързо оздравяване,които струват от 5 до 20 лева.
ако се спазват съветите дадени от тату артиста за поддържането на обицата то тя ще заздравее след 20 дена
омръзнало ми е да чувам;ОРГАНИЗМА МИ ОТХВЪРЛИ ОБИЦАТА;ако обицата е стоманена и се спазват всички съвети за поддържането и -това е невъзможно
съвети;
НЕ СЕ ДУПЧЕТЕ В КОЗМЕТИЧНИ САЛОНИ-КОЗМЕТИЧКИТЕ ГОРКИТЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАТ
НЕ СЕ ДУПЧЕТЕ С ПИСТОЛЕТ-ТОЙ Е САМО ЗА МЕКАТА ЧАСТ НА УХОТО.НЕ ЗА НОСА
КОГАТО ОТИДЕШ ДА СЕ ДУПЧИШ ВИЖ КОЛКО ОБИЦИ ИМА ДУПЧЕЩИЯ.АКО СА ПО МАЛКО ОТ 6-7 БЯГАЙ

Последна промяна VESO ZVERA на 15 Фев 2009, 22:12, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2009, 18:51 
Капитан
Капитан
Аватар

VESO ZVERA написа:
КОГАТО ОТИДЕШ ДА СЕ ДУП4ИШ ВИЖ КОЛКО ОБИЦИ ИМА ДУП4ЕЩИЯ.АКО СА ПО МАЛКО ОТ 6-7 БЯГАЙ

аз си дупчeх езика при един шемет преди около две години,той имаше около 10-тина обеци,преди няколко месеца отивам да си дупча ухото и го гледам че си ги е свалил всичките.
сега ако някой който е чел мнението ти отиде при него,ще види че пича няма обеци и ще си плюе на петите-мислиш ли че си прав с това си изказване?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Фев 2009, 23:34 
Редник
Редник

не мога умнико да отговоря на тъпото ти въпрос4е

Mod: Пангар, дръж се нормално, това не е форум на Левски/ЦСКА, не обиждай хората

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Фев 2009, 23:48 
Полковник
Полковник
Аватар

Радвам се, че разбра просташкия си отговор....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009, 10:17 
Полковник
Полковник

OldEasyRider написа:
Радвам се, че разбра просташкия си отговор....

Мисуиш уи? :wink:
П.п. Весо, дЗвера, не, че съм се залетял, но след като ти гледам реакциите, със сигурност не бих ти ползвал услугите! Пък сигурно и други като мене...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009, 10:57 
Редник
Редник
Аватар

За да се опитам да сложа точка на тая глупост искам да кажа, че познавам Веселин от близо 5 години и незнам да говори неверни неща или глупости, мисля че си разбира от работата - да понякога реагира така. Това което е написал горе като обяснения не го е направил за да си го припомни щото много забравя, а за да е от полза на тези които се итересуват. Сега за tzufa - мисля че това за броя на обиците и т.н. е по-скоро по адрес на козметичките и е важно да се знае защото и страхотии правят тея жени. Иначе всеки е свободен да отиде и да се дупчи или каквото там при който иска. Вярвам че ще си стиснете ръцете и няма да се обиждате повече. Това е тема за реклама, а не за спорове кой е по-умен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009, 11:03 
Полковник
Полковник
Аватар

За реклами - да. Но не и за подвеждаща хвалипръцковщина. "Аз съм най-добрия, не ходете при хора които са различни от мен - това е опасно за вашето здраве!"
Освен това, какво забеляза Фори, твоя човек си направи по-скоро АНТИреклама с последните си изказвания...
Ноу офенс, не искам да взимам ничия страна ....

Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009, 11:21 
Редник
Редник
Аватар

edko написа:
За реклами - да. Но не и за подвеждаща хвалипръцковщина. "Аз съм най-добрия, не ходете при хора които са различни от мен - това е опасно за вашето здраве!"
Освен това, какво забеляза Фори, твоя човек си направи по-скоро АНТИреклама с последните си изказвания...
Ноу офенс, не искам да взимам ничия страна ....

Мисля че смисъла на рекламата е да се рекламираш че си най добрия - когато си в един бранш от толкова много години е нормално да го правиш със самочувствие и с вяра че знаеш повече от другите. Не виждам каде в по-горе написаните съвети има "подвеждаща хвалипръцковщина". Наистина ходенето при незнаещи какво правят хора може да е вредно за здравето - доказано е от тези, които са ходили при такива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009, 14:06 
Редник
Редник

извинявам се на tzufa, 4е го нарекох умник.4ешех си езика както предполагам и той неговия с въпроса си
easy rider не разбрах ти какво разбра
за forry мога да дам адреси на козмети4ни салони, които предлагат същите услуги
edko как можеш да наре4еш рекламата хвалипръцковщина-порасни полковник
Мария ти си най- умната от вси4ки ни-благодаря
и накрая;
искате ли да говорим за татуировки и обици.останал съм с впе4атление 4е рокерите са една от най-татуираните прослойки в обществото-незнаех 4е се засягат като кокони

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009, 15:18 
Редник
Редник
Аватар

VESO ZVERA написа:
Мария .......благодаря

:D :wink: пак заповядай

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009, 17:58 
Майор
Майор
Аватар

Тъй като съм прекарал известно време в подобна среда (на tattoo artist-и) а и като се замисля те май си ми останаха най-искрените приятели, повечето от тях заминаха отдавна по Норвегия/Дания ще се включа, въпреки, че няма вече нужда..но все пак може би има смисъл за да изясня защо се получава това разминаване. :D

Най-болните теми за всеки tattoo артист са следните:
- Невежество на клиентите (татуират се в кварталната кръчма и после реват какво се случва с татуса им). После разказват/показват на близките и така идва дезинформацията що за простотия е татуирането. Корекцията на това (както и много от проблемите в света) става само с добро информиране. Точно това се опитва да направи и VESO ZVERA (опитва се да предпази бъдещи клиенти от грешките на невежеството).
Същата работа с непросветеността на хората са така наречените времени татуировки. Такъв филм няма и всеки себеуважаващ себе си татуист ще ви го каже. Няма стандарти за бъркочите, които се водят временни бои и така те са една руска рулетка и едва ли бихте искали да играете на нея. Затова или се татуирате за винаги или не! Среден вариант няма.
Всичко, което е изброил VESO ZVERA е напълно вярно. И за 1-та година изчакване за татуиране на модел и за неправенето на малки модели - щото после става просто едно петно и т.н
Не познавам VESO ZVERA, казвам го за всеки случай ако някой си мисли, че и аз го рекламирам или нещо подобно....но потвърждавам, че всичко, което е описал долу в точките 1-5 го е вярно и вероятно го казва с идеята да информира клиентите за да не седят в заблуди и да не правят най-често срещаните глупости.

- Неоценяване на труда им. Всеки си мисли, че татуса му трябва да е евтин и се цупи на цените. За капак пък насреща иска да е доволен от резултата, а както се сещате татуиста няма право на грешки. А после Cover-up-ите са голямо майсторство а в някои по-тежки случаи направо гениалност на въображението и техниката. Татуирането е и изкуство и техника в същия момент и двете трябва да ги владееш добре за да бъдеш добър татуист. В България цените са много ниски затова повечето добри татуисти забегнаха на запад. Затова не очаквайте без пари някой да ви татуира свястно.

Вече отговорът му определено не е в разумен тон....но предполагам, че вече си е взел поука... :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009, 18:14 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

MiCRoPhoBIC написа:
Тъй като съм прекарал известно време в подобна среда (на tattoo artist-и) а и като се замисля те май си ми останаха най-искрените приятели, повечето от тях заминаха отдавна по Норвегия/Дания ще се включа, въпреки, че няма вече нужда..но все пак може би има смисъл за да изясня защо се получава това разминаване. :D

Най-болните теми за всеки tattoo артист са следните:
- Невежество на клиентите (татуират се в кварталната кръчма и после реват какво се случва с татуса им). После разказват/показват на близките и така идва дезинформацията що за простотия е татуирането. Корекцията на това (както и много от проблемите в света) става само с добро информиране. Точно това се опитва да направи и VESO ZVERA (опитва се да предпази бъдещи клиенти от грешките на невежеството).
Същата работа с непросветеността на хората са така наречените времени татуировки. Такъв филм няма и всеки себеуважаващ себе си татуист ще ви го каже. Няма стандарти за бъркочите, които се водят временни бои и така те са една руска рулетка и едва ли бихте искали да играете на нея. Затова или се татуирате за винаги или не! Среден вариант няма.
Всичко, което е изброил VESO ZVERA е напълно вярно. И за 1-та година изчакване за татуиране на модел и за неправенето на малки модели - щото после става просто едно петно и т.н
Не познавам VESO ZVERA, казвам го за всеки случай ако някой си мисли, че и аз го рекламирам или нещо подобно....но потвърждавам, че всичко, което е описал долу в точките 1-5 го е вярно и вероятно го казва с идеята да информира клиентите за да не седят в заблуди и да не правят най-често срещаните глупости.

- Неоценяване на труда им. Всеки си мисли, че татуса му трябва да е евтин и се цупи на цените. За капак пък насреща иска да е доволен от резултата, а както се сещате татуиста няма право на грешки. А после Cover-up-ите са голямо майсторство а в някои по-тежки случаи направо гениалност на въображението и техниката. Татуирането е и изкуство и техника в същия момент и двете трябва да ги владееш добре за да бъдеш добър татуист. В България цените са много ниски затова повечето добри татуисти забегнаха на запад. Затова не очаквайте без пари някой да ви татуира свястно.

Вече отговорът му определено не е в разумен тон....но предполагам, че вече си е взел поука... :D

+ 1 =D>

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2009, 09:57 
Полковник
Полковник
Аватар

За това говорехме....
Татусите са нещо, което ме интересува и напълно споделям казаното от Весо, но трябва да сме толерантни един към друг....или поне ми се иска тук във форума и покрай него да е така.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2009, 12:26 
Редник
Редник

MiCRoPhoBIC коментара ти е 4удесен.ела на графа някои път (граф игнатиев 34).има джага дартс хладилник ,а като пийнем по бира 6те е на4алото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Май 2009, 10:16 
Сержант
Сержант
Аватар

Вчера ми направиха страхотна татуировка в студио ТАТТОО КРАВАЙ. Пича и много точен, организирахме се бързо и ми направиха обещаната за мотористи отстъпка! Отивайте натам бързо преди да е почнал летния сезон, ще ви обърнат внимание и ще се сдобиете със страхотна, професионално направена татуировка. По-късно ще пусна снимки на моята! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Май 2009, 17:21 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

За татоировките нямам питане, имам 2 и обмислям 3та, за съжаление няма да ида при Весо понеже не съм от София, но имам лек въпрос относно обеците, искам да си сложа на брадичката, но принципно дупките на ушите забраха и съответно ги махнах, та се притеснявам да не ми остане само белег после, а и на пъпа си бях пробила и там забра, може и да е от некъдърността на хората, незнам.
Дали има възможност просто организма ми да не приема тия неща или да рискувам?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]