Дата и час: 22 Май 2018, 01:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2010, 23:04 
Полковник
Полковник

Продавам си моторетката - както пише по-горе тя е Kawasaki GT 750.

Година на производство: 1982.

Техническите характеристики за модела можете да видите на следния линк:
http://www.motorcyclespecs.co.za/model/ ... _gt750.htm

Състояние : за реставрация.
Техническо състояние: Двигател за основен ремонт. Тотално изпуснали задни амортесьори. Мигачи и фар за подмяна.
Екстри: Стойка за три куфара "Краузер"+два странични куфара от същата марка+топ каса от някаква "куча" марка.
Документация: Собственик съм аз! Продава се с голям и малък талон. Без гражданска отговорност. Без талон за преглед. Платен данък за 2010-та.

Снимки:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Причини за продажбата: комплексни! От липса на време за каране и намален финансов ресурс за поддръжката и експлоатацията на сто мотора, до тотална смяна на приоритетите в живота.

Цена: 500 лв. В Цената НЕ се включва цената на гражданска (ако купувачът желае подобна екстра), цената на преглед (има опция за изкарване на нужният документ). Не се наемам с евентуалното транспортиране на мотора - това е проблем, който клиентът трябва да си разреши! Моторът се намира в околностите на София на неособено достъпно място!

Контакт: на Л.С. във форума (въпреки, че вече не пиша - влизам редовно) или на 0888 238 138 - Злати (Фори)

Последна промяна forry на 11 Фев 2011, 19:18, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Авг 2010, 18:30 
Полковник
Полковник

Фори, шапка ти свалям за акуратното описание ...без "отлични състояния" които всчики сме ги виждали!
Лично аз си мисля че мотора си заслужава тези 500 лв които си обявил и ще ти помогна с продажбата доколкото това ми е възможно! Имам познат който търси нещо подобно, ако той се откаже започвам да "тръбя" наляво и надясно!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Авг 2010, 18:18 
Полковник
Полковник
Аватар

Ако, го купи някой, който го купува за правене и каране---ще помогна с ремеркето.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Авг 2010, 09:36 
Полковник
Полковник

Честно казано малко се изненадах от интереса точно към този мотор от всичките, които продавам! :shock:
За момента е КАПАРИРАН като имам обещание към още един човек, че ако нещо се разсъхне ще му се обадя!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Авг 2010, 16:56 
Сержант
Сержант
Аватар

Този мотор ми е познат . :) . :D. /Може би защото съм го карал от 95г. до 2004г./ :cry:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2010, 00:47 
Полковник
Полковник
Аватар

Мисля да го взимам... #-o

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2010, 07:02 
Полковник
Полковник

Ебаси, колко мераклии се появиха за тоя труп :shock: Със сигурност обявата вече НЕ Е актуална, а сега да видим как ще го разделим между мераклиите... Чак започва да ме е яд, че се отказах да го реставрирам аз тоя мотор и да си го оставя да ми краси гаража...
П.п. И много държа да подчертая отново и то в общественото пространство, че на този мотор има страшно много неща да му се правят преди да стане на...мотор! Просто някой ако се е подмамил от ниската цена и е прочел обявата между редовете - проблемът от тук нататък си е изцяло негов! Благодаря за вниманието!:wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Ное 2010, 14:48 
Полковник
Полковник

Така.... Ще ми се да приключа тази обява с едно инфо. Сагата със старата кава стигна дотам, че се появи един човек, който я капарира и повече нито се обади, нито ми вдига телефона. На Гошо не ми се щеше да я давам, щото после трябваше да заобикалям Видин издалече :lol:
Назад във времето правих отчаяни опити да намеря "майстор", който да се навие да я ремонтира без абсолютно никакъв пазарлък по отношение на цената. Ама пусто на единия щяло да му падне реномето да рови по такава стара кошница, друг не можел да намери части, трети бил много добър ама само в смяната на масло и свещи, четвърти.....
Докато един ден ми се обади човек с име и реноме, който е навит да ремонтира абсолютно всичко от до, без да ме занимава с подробностите! Евала, за което (умишлено не споменавам името на човека, защото не съм го питал дали може)!
Уви...точно в този момент при мен доста се смени цялостната концепция на живота, отделно ми паднаха с пъти доходите и моторите останаха доста на заден план.... За съжаление точно, когато попаднах на точния човек, но...уви. Вече не можех да си го позволя!

В крайна сметка един много готин, уважаван и можещ човек се захвана с моята моторетка. Явор или познат тук във форума като Old Easy Rider. Двигателят вече е смъкнат и чака разкостване. А аз най-после намерих точното решение за моето старо кавазаки - приятел-мераклия, който с уменията си и моя скромен бюджет да възкреси една класика, който беше на ръба на това да отиде за скрап!
П.п. С това искам да приключа окончателно темата за продажбата на моторетката и вероятно ще отворя нова, в която да ви държа в течение на реставрацията и съживяването на един заслужаващ това мотоциклет!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Ное 2010, 20:56 
Капитан
Капитан
Аватар

forry написа:
П.п. С това искам да приключа окончателно темата за продажбата на моторетката и вероятно ще отворя нова, в която да ви държа в течение на реставрацията и съживяването на един заслужаващ това мотоциклет!

Стискам палци !!! Нямаш си идея колко уважавам GT-то и как се радвам , че моето попадна в добри ръце... =D>

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Ное 2010, 22:22 
Полковник
Полковник
Аватар

хи-хи.... а пък аз, ако знаеш колко се радвам .... :mrgreen: :D :mrgreen:

сееега - нов фар имаш от мен - със съдействието на гореписалия бори-квото-там-бори, който го беше добре запазил на неговия матор /вече мой, хи-хи/, ама ще ми дадеш твоя, счупения, че за него имам нещо на ум;
извинявам се че изпуснах купона по разчарколясването онзи ден, амаааа... задачи
но пък се записвам доброволец за следващите стъпки.
а ако ти 'ареса новата ми седалка мисля че мога да ти спретна една... 'ма още се уча... може да не ти 'аресат първите три ;)

имам почти излишен заден калник със стопа /може да ми трябва някое парче от него, но ще дебнем от къде да го взема/; и всички мигачи за които се сетиш; и дясно огледало; задни стъпенки.
до март, вече сигурно ще съм сколасал да сменя задните амортисьори - знаааачи, според състоянието на твоите и сходността между 2-та модела, може да комплектоваме.
сигурно пропуснах нещо, ама като се видим...
...супер, ако знаеш колко доволно потривам ръчички ;))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Ное 2010, 22:52 
Капитан
Капитан
Аватар

Аммм, има още няколко части, които се ПОДАРЯВАТ, включително седалка ?!? Забравих какво стана, че не я взе Чоки, но се мота в гаража...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Ное 2010, 23:37 
Полковник
Полковник
Аватар

Отне ми година и кусур да го навия да го направим, вместо да го продаде за нищо...
Обещавам да не правя тунинг с бургията в карбуратора :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Ное 2010, 11:58 
Полковник
Полковник

Цитат:
на реставрацията и съживяването на един заслужаващ това мотоциклет

давай, давай ще следим темата с интерес..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Ное 2010, 00:22 
Полковник
Полковник
Аватар

тооо, тази тема май трябва да се мести от този раздел...
...форкаа, 'що не я пльоснеш в кава-раздела, или където там решиш,... та да можем да я следим и драскаме в нея от време на време ;)

или някой от г-да модераторите, де.
моля!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Ное 2010, 22:24 
Сержант
Сержант
Аватар

Я темата как се е развила :D . Радвам се за това Kawasaki с него съм израснал :) , с радост ще следя развитието по ремонта =D> .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 08:50 
Полковник
Полковник

Абе и мен си ми е много любим мотор, именно затова се захванах да го правя така както трябва! Въпреки, че няма здрава логика в решението ми, при положение, че имам още 5 мотора, а нямам излишни пари, но....това е част от играта :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 10:11 
Полковник
Полковник
Аватар

Играч си ти , ще си кажеш ... :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Ное 2010, 15:10 
Полковник
Полковник

Цитат:
Играч си ти , ще си кажеш ...

всички с кавазакита са играчи....( само отбелязвам)
Форка давай снимки, пикчъри и всякакво инфо отностно ФП то ( физичска пофдготовка) на Кавата...да видим напомпала ли е мускулите!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Ное 2010, 10:01 
Капитан
Капитан

Форка, ако на Бате Олд Ийзи му трябва мануала, той още е при мен и се пази най-надлежно. Дълго не съм влизал тук и за туй не съм в течение какво правите. Книгата още навремето ти казах, че ще се пази и ще я дам на този който ще го ремонтира.
Успех приятели.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Ное 2010, 09:20 
Полковник
Полковник

Пръво благодарности към модераторите, че са ми преместили темата от обявите в по-правилния раздел!
Второ, засега си мълча по темата, понеже през тези две седмици няма никакво развитие-моторът стои разглобен, Баш Майсторът обикаля и събира инфо за цени и възможности за разни чарколяци, а аз...аз естествено нищо не правя :lol:
Трето- поздрави на бате Васко ( gonzo-garage ), единственият човек при предното ми митарстване по сервизи и "майстори", който се нави да ремонтира вехтото Кавазаки! Благодарение на него моторът изкара един сезон повече и има перфектна ел.инсталация (май единственото нещо, което няма да му пипаме сега)! А за това, че пазиш книгата не съм се съмнявал, ама тебе нещо все не мога да те уцеля в гаража! Не че много често минавам де, но все пак...

Последна промяна forry на 15 Ное 2010, 10:57, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]